Zadbaj o wizerunek Twojej firmy

Profesjonalne projektowanie marki

Projektuję marki od 20 lat.
Pomagam firmom dobrze wyglądać, ponieważ wierzę, że dobry design pomaga prowadzić dobry biznes.
Przykłady dobrego designu
Zadbaj o wizerunek Twojej firmy
Sprzedawaj z większą marżą
Dzięki silnej i rozpoznawalnej marce będziesz mógł zwiększyć zyski. Koniec z konkurowaniem wyłącznie ceną i rabatami! 

Dobrze wyglądaj
Dobry design to dobry biznes! Marka jest jak dobry garnitur, czy modna sukienka. Im lepiej wyglądasz tym pewniej się czujesz i jesteś atrakcyjny dla innych.

Docieraj do Twoich klientów
Odpowiedni wizerunek przyciąga określoną grupę klientów. Pomóż im dokonać właściwego wyboru. 
Ale najpierw logo
Kompetencje
strategia wizerunkowa marki
Pomagam zdefiniować grupy odbiorców oraz obszary, w których odbiorca doświadcza marki. Ustalam komunikat marki, definiuję wartości, przewagi konkurencyjne oraz obietnicę marki. Opracowana strategia pozwala na dobór odpowiednich kanałów komunikacji z klientem i jest punktem wyjścia do wszelkich założeń projektowych w pracy nad identyfikacją wizualną. Dzięki niej decyzje dotyczące wizerunku marki podejmowane są świadomie.
naming / hasła reklamowe
Nazwa jest ogromną wartością w firmie i kluczowym elementem marki. W obecnym, cyfrowym świecie, jeszcze bardziej istnieje potrzeba, żeby pomóc odnaleźć się i zostać zapamiętanym przez klientów. 
Dobrym hasłem możesz przekazać tysiąc słów, swoją wielką ideę, nastroić odbiorcę na twoje fale.
logo i identyfikacja wizualna
Ważne jest, aby nie traktować logo jako jedynego nośnika marki, ponieważ jest ono tylko częścią identyfikacji. Tworzę proste, czytelne znaki. Projektuję z założeniem, że stworzone logo będzie funkcjonować przez wiele lat.
projekty
Opracowaną identyfikację marki przenoszę na odpowiednie do strategii marki nośniki. Posiadam duże doświadczenie w projektowaniu i przygotowaniu do produkcji wszelkich rodzajów materiałów wizerunkowych i reklamowych zaczynając do wizytówki przez foldery, opakowania, nośniki zewnętrzne kończąc na stronie internetowej. Cały czas dbam o jakość, detale oraz spójny przekaz.
wsparcie
Pomagam i doradzam jak sprawić, aby Twoja marka wyglądała dobrze i budziła pozytwne skojarzenia. Współpracuję ze specjalistami z dziedzin copyrightingu, projektowania wnętrz, kodowania stron internetowych, fotografami i producentami filmów wideo.
Zamów indywidualną wycenę
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękuję. Grzegorz Maszkowski
Wróć na górę